CERESIT TS 65 MEGA TRUBIČKOVÁ PU PĚNA 800Ml

Kód: 2347861

219 Kč
181 Kč bez DPH
219 Kč vč. DPH
Vč. DPH

Ceresit TS 65 je jednosložková polyuretanová pěna s vysokou výtěžností, nízkoexpanzními parametry, vytvrzující vzdušnou vlhkostí.

Je vhodná pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a izolačních materiálech, vytváření zvukotěsných stěn, vyplňování dutin okolo potrubí, vyplňování a izolování stěnových panelů, střešních krytin - tašek atd. 

Počet
Skladem

Jednosložková trubičková polyuretanová pěna s vysokou výtěžností

VLASTNOSTI

vynikající přilnavost k většině typů materiálů, vynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti, odolnost proti vlhkosti, odolnost proti stárnutí, ekonomičnost – přesné dávkování, nízký tlak při vytvrzování

OBLASTI POUŽITÍ

Ceresit TS 65 je jednosložková polyuretanová pěna s vysokou výtěžností, nízkoexpanzními parametry, vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Je vhodná pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a izolačních materiálech, vytváření zvukotěsných stěn, vyplňování dutin okolo potrubí, vyplňování a izolování stěnových panelů, střešních krytin - tašek atd. Je snadno použitelná a snadno se nanáší. Speciální receptura a speciální tryska aplikátoru zvyšují využitelnost pěny. Charakteristiky pěny během jejího nanášení jsou podobné pěnám pro aplikaci pistolí – ekonomické dávkování, přesné plnění, nízký tlak při vytvrzování.

2347861

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (320.38k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (367.98k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: