CERESIT CS 26 NEUTRÁLNÍ SILIKON TRANSPARENTNÍ 300Ml

Kód: 2279977

358 Kč
358 Kč vč. DPH
296 Kč bez DPH
Vč. DPH

Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel

Pro utěsňování spojovacích a dilatačních spár ve stavebnictví, utěsňování spojů vystavených vysoké vlhkosti, např. v sanitárních místnostech a v koupelnách, utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí, průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál v automobilovém a lodním průmyslu, jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu, lepení zrcadel. Má vynikající přilnavost k různým materiálům, jako jsou sklo, dlaždice, keramika, smalt, kovy (hliník, zinek, měď atd.), impregnované nebo natřené dřevo, plasty (PVC, epoxidy, polyester, polyakrylát) a alkalické materiály (beton, omítka). 

Počet
Skladem

Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel

VLASTNOSTI

Dobrá přilnavost k mnoha materiálům bez primárního nátěru, slabý zápach během vulkanizace, nekorozivní účinek na kovy, rychlá doba schnutí, odolný vůči vlhkosti a plísním, kompatibilní s vodou ředitelnými a rozpouštědlovými nátěry a laky: bez úniku změkčovadel, odolné vůči ozónu a UV záření.

OBLASTI POUŽITÍ

Pro utěsňování spojovacích a dilatačních spár ve stavebnictví, utěsňování spojů vystavených vysoké vlhkosti, např. v sanitárních místnostech a v koupelnách, utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí, průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál v automobilovém a lodním průmyslu, jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu, lepení zrcadel. Má vynikající přilnavost k různým materiálům, jako jsou sklo, dlaždice, keramika, smalt, kovy (hliník, zinek, měď atd.), impregnované nebo natřené dřevo, plasty (PVC, epoxidy, polyester, polyakrylát) a alkalické materiály (beton, omítka). Pro profesionální použití. Produkt je mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům. Utěsňování spojovacích a dilatačních spojů ve stavebním průmyslu; Utěsňování spojů vystavených vysoké vlhkosti, např. v sanitárních místnostech a v koupelnách; Utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí; Průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál v automobilovém a lodním průmyslu; Jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu; Lepení zrcadel.

2279977

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (448.56k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (227.43k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: