CERESIT CE 33 SPÁROVACÍ HMOTA 2KG

Kód: 1978091

196 Kč
196 Kč vč. DPH
162 Kč bez DPH
Vč. DPH

Cementová spárovací hmota pro spárování keramických obkladů a dlažeb pro spáry s šířkou do 8 mm

VLASTNOSTI

Stálobarevná voděodolná a mrazuvzdorná jednoduché zpracování optimální vyplnění spáry mytí krátce po aplikaci.

KE STAŽENÍ

Vzorník_odstínů.pdf

Barva
Počet
Skladem

Cementová spárovací hmota pro spárování keramických obkladů a dlažeb pro spáry s šířkou do 8 mm

VLASTNOSTI

Stálobarevná voděodolná a mrazuvzdorná jednoduché zpracování optimální vyplnění spáry mytí krátce po aplikaci.

OBLASTI POUŽITÍ

Spárovací hmota Ceresit CE 33 Comfort je určena ke spárování obkladů a dlažby z keramiky, skla a kameniny (vyjma mramoru a přírodního kamene náchylného na probarvení), na běžných podkladech v interiéru (např. v kuchyních, koupelnách a ostatních bytových i nebytových prostorách), které nejsou trvale pod vodou (nevyžadují vodotěsnost) nebo nejsou vystaveny chemickému zatížení (jako např. terasy, bazény a nádrže).

Z praktického hlediska se doporučuje pro spárování podlah používat spárovací hmoty v barvě šedé. Spárovací hmota CE 33 splňuje požadavky normy ČSN-EN 13888:2009 – třídy CG2 A (zlepšená cementová spárovací hmota s doplňkovou charakteristikou, vysokou otěruvzdorností).

Pro spáry s šířkou od 8 do 20 mm použijte spárovací hmoty Ceresit pro široké spáry. V případě spárování obkladů a dlažeb lepených na kritických podkladech (podlahová vytápění, balkóny, terasy apod.) a pro spárování mramoru použijte spárovací hmotu Ceresit CE 40 Aquastatic nebo CE 43 Grand‘Elit. V oblastech s vysokou koncentrací agresivních chemických látek je doporučeno použití epoxidové spárovací hmoty Ceresit CE 79 UltraPox Color.

Dilatační a rohové spáry, spáry v přechodech mezi stěnou a podlahou a okolo sanitární keramiky vyplňte sanitárním silikonem Ceresit CS 25 MicroProtect. Pro dodatečnou ochranu spár a keramických obkladů a dlažeb proti znečištění lze zvýšit hydrofobizaci povrchu použitím silikonového impregnačního nátěru Ceresit CT 10.

1978091

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (255.12k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (395.67k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: