DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ SALIN PLUS

Kód:

3 900 Kč
3 900 Kč vč. DPH
3 223 Kč bez DPH
Vč. DPH

DOPRAVA ZDARMA + DÁREK osuška v hodnotě 250 Kč

Domací solná jeskyně Salin zvyšuje imunitu dýchacích cest u dětí i dospělých. Je vhodná k léčbě alergií, bronchitidy, astmatu a zánětu dutin. Posilují horní a dolní dýchací cesty, zvyšují odolnost proti vlivu sezonních, respiračních a infekčních problémů, napomáhají odhlenění v případech Laringitidy nebo Bronchitidy, kašle, zmírní a zklidní projevy astmatu nebo alergií. Přístroje mají díky vlivu solných iontů 100 % přírodní účinky na čistotu a dezinfekci ovzduší v domácnostech.

dopravazdarma.png  

Počet
Skladem

Certifikovaný přístroj pro čistotu a dezinfekci ovzduší v domácím prostředí. SALIN PLUS zajistí čistý vzduch v prostoru o objemu až 150 m3. Solné ionty čistí a ionizují vzduch, likvidují bakterie, infikované viry a alergeny přímo v ovzduší. Vytvoří v domácím prostředí plnohodnotné klima solné jeskyně. Salin - solnou jeskyni stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.

SALIN PLUS vyčistí vzduch a naplní solnými ionty velké pokoje, ložnice, dětské pokoje, otevřené byty, kanceláře, zdravotnické zařízení.

Navozuje psychickou pohodu a relaxaci. 

Nejlepších účinků solné terapie docílíte při spánku, kdy odpočíváte, relaxujete a nejlépe inhalujete solné ionty.

Domácí solná jeskyně SALIN PLUS je NEPOSTRADATELNÁ PŘI CHŘIPCE, NACHLAZENÍ, PROBLÉMECH S ALERGIÍ, ASTMA, BRONCHITIDY, LARINGITIDY, ZÁNĚTY DUTIN A HRTANU.

Přístroj SALIN PLUS díky své výjimečnosti získal spoustu prestižních ocenění, zlatou medaili v Bruselu na Eurece 2002, Stříbrnou medaili v Geneva a spoustu dalších ocenění.  

Specifické reference

4 dalších produktů ve stejné kategorii: