CERESIT CS 28 TEPELNĚ ODOLNÝ TMEL ČERVENÝ 300Ml

Kód: 2667491

340 Kč
340 Kč vč. DPH
281 Kč bez DPH
Vč. DPH

Pro těsnicí a lepicí aplikace vystavené vysokým teplotám, těsnění mezi kovovými díly, těsnění v čerpadlech a motorech, utěsňování spojů vystavených dlouhodobě zvýšeným teplotám, jako je tomu u pecí a komínových konstrukcí. Produkt je krátkodobě odolný až do teploty +315 °C.

Počet
Skladem

Jednosložkový acetátový stabilní a elastický tmel v rozsahu teplot od −65 °C do +260 °C

VLASTNOSTI

Dobrá přilnavost k většině nesavých materiálů, specifický zápach během vulkanizace, odolné vůči ozónu, ultrafialovému záření a teplotním extrémům, vysoká teplotní odolnost (až do +315 °C).

Po vytvrzení zůstává produkt trvale elastický.

OBLASTI POUŽITÍ

Pro těsnicí a lepicí aplikace vystavené vysokým teplotám, těsnění mezi kovovými díly, těsnění v čerpadlech a motorech, utěsňování spojů vystavených dlouhodobě zvýšeným teplotám, jako je tomu u pecí a komínových konstrukcí. Produkt je krátkodobě odolný až do teploty +315 °C a vykazuje dobrou přilnavost vůči čistému kovu, sklu, většině neolejovitých dřevin, silikonové pryskyřici, vytvrzené silikonové pryži, keramice, přírodním a syntetickým vláknům a vůči mnoha lakovaným a plastovým povrchům.

Těsnící a lepící aplikace vystavené vysokým teplotám, těsnění mezi kovovými díly, těsnění v čerpadlech a motorech, utěsňování spojů vystavených dlouhodobě zvýšeným teplotám, jako je tomu u pecí a komínových konstrukcí.

2667491

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (461.37k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (360.04k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: