CERESIT CS 16 NEUTRÁLNÍ SILIKON BÍLÝ 280Ml

Kód: 2635556

288 Kč
288 Kč vč. DPH
238 Kč bez DPH
Vč. DPH

Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel

Pro utěsňování spojovacích a dilatačních spojů ve stavebním průmyslu, utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál, v automobilovém a lodním průmyslu, jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu, tmelení izolačních dvojskel, tmelení všech kritických materiálů.

Počet
Skladem

Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel

VLASTNOSTI

Dobrá přilnavost k mnoha materiálům bez primárního nátěru, slabý zápach během vulkanizace, nekorozivní účinek na kovy, rychlá doba schnutí, odolný vůči vlhkosti a plísním, kompatibilní s vodou ředitelnými a rozpouštědlovými nátěry a laky: bez úniku změkčovadel, odolné vůči ozónu a UV záření.

OBLASTI POUŽITÍ

Pro utěsňování spojovacích a dilatačních spojů ve stavebním průmyslu, utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál, v automobilovém a lodním průmyslu, jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu, tmelení izolačních dvojskel, tmelení všech kritických materiálů. Produkt se výborně zpracovává při profesionálním použití. Produkt je mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům. Jednosložkový, neutrální alkoxy silikon s vynikající přilnavostí k různým materiálům, jako jsou sklo, dlaždice, keramika, smalt, kovy (hliník, zinek, měď atd.), impregnované, glazované nebo natřené dřevo, plasty (PVC, epoxidy, polyester, polyakrylát) a alkalické materiály (beton, omítka).

Utěsňování spojovacích a dilatačních spojů ve stavebním průmyslu, utěsňování spojů mezi sklem a nosnou konstrukcí, průmyslové aplikace jako utěsňovací materiál v automobilovém a lodním průmyslu, jako utěsňovací materiál v elektrickém a elektronickém průmyslu, tmelení izolačních dvojskel, tmelení všech kritických materiálů.

2635556

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (373.61k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (244.25k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: