PATTEX ONE FOR ALL CRYSTAL 290g

Kód: 1961637

294 Kč
294 Kč vč. DPH
243 Kč bez DPH
Vč. DPH

Krystalově čiré montážní lepidlo pro interiér i exteriér Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL vytváří jedinečnou kombinaci mon-tážního lepidla a tmelu v jednom. Díky křišťálově čirosti s nim velmi dobře přilepíte i průhledné materiály jakými jsou různé druhy čirého, pískovaného či barevného skla. Módní skleněné obloženi v kuchyni či koupelně, skleněné nebo plastové průhledné koupelnové doplňky, skleněné hranoly, skleněné úchyty k šuplíkům nebo ke skříním, či panty ke skleněným dvířkům.

Počet
Skladem

Krystalově čiré montážní lepidlo pro interiér i exteriér Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL vytváří jedinečnou kombinaci mon-tážního lepidla a tmelu v jednom. Díky křišťálově čirosti s nim velmi dobře přilepíte i průhledné materiály jakými jsou různé druhy čirého, pískovaného či barevného skla. Módní skleněné obloženi v kuchyni či koupelně, skleněné nebo plastové průhledné koupelnové doplňky, skleněné hranoly, skleněné úchyty k šuplíkům nebo ke skříním, či panty ke skleněným dvířkům. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvuji do modra či zelena, zůstává toto lepidlo stále křišťálově průhledné.

Oblasti použití

Sklo, Zrcadla, Plexisklo, Cihla, Keramika, Beton, Sádrokarton, Překližka, Přírodní kámen, MDF, Dřevo, Kov, Tvrzené PVC, Polystyren, Sklo, Plasty, Lakované povrchy.

Skladování:

Skladujte v originálním a nepoškozeném (neotevřeném) balení, v suchém prostředí, při teplotě od +10 °C do +25 °C.

INSTANT TACK© na Flextec polymerové bázi, vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, rychlé vytvrzení, pro interiér i exteriér, multimateriální použití na citlivé materiály, flexibilní, nestéká, tlumí zvuk i vibrace, těsnící vlastnosti, savé i nesavé povrchy.

1961637

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (1.26M)

Bezpečnostní list

Ke stažení (381.76k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: