CERESIT CS 25 SANITÁRNÍ SILIKON 280Ml

Kód: 1573257

258 Kč
258 Kč vč. DPH
213 Kč bez DPH
Vč. DPH

Těsnicí acetátový tmel k vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami v interiéru i exteriéru.

Sanitární silikon Ceresit CS 25 je určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti. Je určen k vyplňování spár tam, kde běžné spárovací hmoty vykazují trhliny a praskliny.

KE STAŽENÍ

Vzorník_odstínů.pdf

Barva
Počet
Skladem

Těsnicí acetátový tmel k vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami v interiéru i exteriéru.

VLASTNOSTI

Zvýšená odolnost proti plísním - trojitá ochrana MicroProtect, trvale elastický, voděodolný, odolný proti vysokým teplotám, pro interiér i exteriér, dostupný ve 30 odstínech.

OBLASTI POUŽITÍ

Sanitární silikon Ceresit CS 25 je určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti. Je určen k vyplňování spár tam, kde běžné spárovací hmoty vykazují trhliny a praskliny. Díky trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě je vhodný do oblastí trvale zatížených vlhkostí, jako např.: kuchyně, sprchy, koupelny, toalety, balkóny, terasy apod. Unikátní receptura TrioProtect chrání silikon před napadením plísněmi, houbami a jinými nežádoucími mikroorganizmy. Materiál má vynikající přídržnost k suchým a nesavým podkladům jako: sklo, keramika, porcelán apod. K vyplnění spár a prasklin ve zdivu, omítkách, mramorech, betonu a cementových potěrech použijte jiné tmely z řady Ceresit. Sanitární silikon Ceresit CS 25 je vhodný pro použití v nádržích na pitnou vodu. CS 25 nedoporučujeme používat v prostředí s trvalým zatížením vodou, proto není vhodný pro lepení akvárií. Silikon není vhodný pro lepení zrcadel a kovů podléhajícím korozi (jako olovo, zinek, měď, železo).

1573241

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (357.06k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (422.55k)

Tabulka odstínů_CS_25

Ke stažení (529.43k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: