PATTEX ONE FOR ALL EXPRESS 390g

Kód: 2690783

256 Kč
256 Kč vč. DPH
212 Kč bez DPH
Vč. DPH

PATTEX ONE FOR ALL EXPRESS - Rychleschnoucí montážní lepidlo a tmel Pattex ONE FOR ALL Express je rychleschnoucí flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec®. Velmi rychlý nástup vytvrzení – zatížitelnost spoje již po 20 minutách. Plné zatížení spoje je možné po 3 hodinách. 

Počet
Skladem

PATTEX ONE FOR ALL EXPRESS - Rychleschnoucí montážní lepidlo a tmel Pattex ONE FOR ALL Express je rychleschnoucí flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec®. Velmi rychlý nástup vytvrzení – zatížitelnost spoje již po 20 minutách. Plné zatížení spoje je možné po 3 hodinách. (těžké předměty a předměty podléhající pnutí doporučujeme zafixovat na 24 hodin). Je určen k lepení a tmelení většiny savých i nesavých materiálů, jako jsou cihla, keramika, beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky, sádrokarton, překližka, přírodní kámen (tloušťka min. 10 mm), MDF, dřevo, kov, tvrzené PVC, polystyren, sklo, plasty, lakované povrchy, zrcadla.

Oblasti použití

Cihla, Keramika, Beton, Dřevovláknité desky, Dřevotřískové desky, Sádrokarton, Překližka, Přírodní kámen, MDF, Dřevo, Kov, Tvrzené PVC, Polystyren, Sklo, Plasty, Lakované povrchy, Zrcadla.

Skladování

Skladujte v originálním a nepoškozeném (neotevřeném) balení, v suchém prostředí, při teplotě od +10 °C do +25 °C.

Na Flextec® polymerové bázi vytvrzuje vzdušnou vlhkostí pružný spoj manipulovatelné již po 20 minutách (záleží na podkladu a aplikaci) korekce spoje možná do několika minut pro interiér i exteriér odolává stárnutí savé i nesavé povrchy použitelný i na vlhký podklad vhodný na většinu materiálů vhodný i na citlivé materiály.

2690783

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (323.87k)

Bezpečnostní list

Ke stažení (409.31k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: