PATTEX ONE FOR ALL CRYSTAL TUBA 90G

Kód: 2335762

133 Kč
133 Kč vč. DPH
110 Kč bez DPH
Vč. DPH

Krystalově čiré montážní lepidlo pro interiér i exteriér Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom. Díky křišťálově čirosti s nim velmi dobře přilepíte i průhledné materiály jakými jsou různé druhy čirého, pískovaného či barevného skla.

Počet
Skladem

Krystalově čiré montážní lepidlo pro interiér i exteriér Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom. Díky křišťálově čirosti s nim velmi dobře přilepíte i průhledné materiály jakými jsou různé druhy čirého, pískovaného či barevného skla. Módní skleněné obloženi v kuchyni či koupelně, skleněné nebo plastové průhledné koupelnové doplňky, skleněné hranoly, skleněné úchyty k šuplíkům nebo ke skříním, či panty ke skleněným dvířkům.

Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvuji do modra či zelena, zůstává toto lepidlo stále křišťálově průhledné.

Balení: Tuba 90 g / 80 ml

Oblasti použití: Sklo, Zrcadla, Plexisklo, Cihla, Keramika, Beton, Sádrokarton, Překližka, Přírodní kámen, MDF, Dřevo, Kov, Tvrzené PVC, Polystyren, Sklo, Plasty, Lakované povrchy

Skladování: Skladujte v originálním a nepoškozeném (neotevřeném) balení, v suchém prostředí, při teplotě od +10 °C do +25 °C.

INSTANT TACK© na Flextec polymerové bázi vytvrzuje vzdušnou vlhkostí rychlé vytvrzení pro interiér i exteriér multimateriální použití na citlivé materiály flexibilní nestéká tlumí zvuk i vibrace tesnící vlastnosti savé i nesavé povrchy

2335762

Specifické reference

Ke stažení

Technický list

Ke stažení (1.26M)

Bezpečnostní list

Ke stažení (381.76k)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: